درباره ما
به فروشگاه ما خوش آمدید

درباره پپا استایل

فروشگاه های آنلاین نقش قابل توجهی در کاهش سفر های درون شهری و عمدتا غیر ضروری داشته است. این موضوع در خصوص وب سایت های عرضه کننده پوشاک و البسه اهمیت ویژه ای داشته است. فروشگاه اینترنتی “پپا استایل” با توجه به پشتوانه و تجربه چند ساله مدیران خود در زمینه تولید، تامین پوشاک و السه برای مصرف کنندگان در کشور راه اندازی شده و ما در آن توانایی تامین نیازهای همکاران محترم در صنف پوشاک را نیز دارا هستیم. فروشگاه اینترنتی پپا استایل ، ارائه دهنده ی انواع پوشاک و البسه دوستدار طبیعت است ؛ انواع لباس های زنانه و مردانه، بچگانه و راحتی محصولاتی هستند که ما با تنوع بالا در طرح و برند در اختیار شما قرار می دهیم تا با بررسی نیاز خود و گزینه های متعدد بهترین انتخاب را کرده و از خرید خود رضایت داشته باشید.

تمامی محصولات مذکور به صورت عمده و تک ، به گونه ای که تمایل داشته باشید به شما عرضه خواهند شد.

وظیفه ما این است که با شناخت نیاز مشتریان، بهترین گزینه را به آنها ارئه داده و در کوتاه­ ترین زمان ممکن محصولات مورد نظر ایشان را تحویل نماییم. ما می کوشیم در این راستا بهترین خدمات را ارائه دهیم. ما متعهد هستیم با ارائه بهترین کیفیت­ از محصولات، کسب رضایت مشتریان و پائین ترین قیمت مشتریان خود راضی نگه داریم. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که در تخصص و لیاقتشان هست برسانیم و نام “ پپا استایل” را به عنوان فروشگاهی برتر در حوزه پوشاک و البسه دوستدار طبیعت برگزیدیم.

استفاده از “پپا استایل ” (peppastyle.com) با توجه به امکان خرید توسط مدیران اصلی و بخش فنی شرکت ها و قابلیت اطلاع از مشخصات دقیق کالا و مقایسه با کالاهای مشابه دیگر، تامین و تحویل سریع کالا در آدرس مورد نظر خریدار، باعث افزایش بهره وری تولید کنندگان و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی آنها می گردد.

درباره ما
icon (4)

ارسال رایگان

سفارش‌های بالای 200هزار تومان

icon (1)

مشاوره پیش از خرید

متنی آزمایشی و بی‌معنی

icon (2)

ضمانت بازگشت کالا

فراهم بودن تا 7 روز

icon (3)

ضمانت سلامت فیزیکی

تضمین ارسال با سلامت فیزیکی