مد و پوشاک، انتخاب یک محصول برای زیبا سازی بسیاری از افراد در زندگی دارای اهمیت بسیار زیادی است. از طرفی انتخاب یک لباس بسیار زیبا برای افراد دارای جذابیت بالایی است. گزینش محصولات با کیفیت و قدرت بالا که علاوه بر ایجاد حس خوب به سلامتی پوست و اندام های بدن آسیبی وارد نکند امری بسیار دشوار و در عین حال لذت بخش است.

در فروشگاه اینترنتی پپا استایل پوشاک و البسه دوستدار طبیعت به تنوع بسیار زیادی عرضه شده است شما می توانید با در پیش گرفتن روند ساده برای انتخاب محصول خود بهره یک خرید مطمئن را تجربه کنید و همچنین می توانید به یکی از دو روش مطرح شده در ادامه به انتخاب یک محصول مطمئن که علاوه بر تامین زیبایی ، لذت فراوانی را برای شما به ارمغان بیاورد استفاده کنید.

چت آنلاین

یکی از خدماتی که در وب سایت پپا استایل آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به کاربران است بخش گفتگوی آنلاین است. با کلیک بر این بخش و وارد کردن کمترین اطلاعات کاربری اولین مشاور فروشگاه با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. در این بخش می توانید پرسش خود را در خصوص انتخاب محصول مناسب مطرح کنید تا مشاورین علاوه بر پاسخ دادن به این پرسش، شما را به صفحات محصولات دلخواه ارجاع دهند.

همچنین میتوانید در همین بخش و با کمک مشاور سایت یک خرید مطمئن داشته باشید.

مشاوره رایگان

تماس تلفنی

یکی دیگر از شیوه های مطرح در فروشگاه اینترنتی پپا استایل برقراری تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت است. پس از برقراری تماس با فروشگاه، اولین اپراتور بخش فروش پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. که علاوه بر مشاوره در انتخاب کالا می توانید خرید خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید.

حضور فیزیکی

از دیگر خدماتی که برای کسب مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است می توان به حضور فیزیکی کاربرد در فروشگاه اشاره کرد. با حاضر شدن خریدار اولین مشاور واحد فروش راهنمایی و مشاوره لازم در خصوص محصولات مورد نیاز را بر عهده خواهد گرفت. لازم به ذکر است که به دلیل نبود فضای کافی در فروشگاه پیش از اقدام به حاضر شدن با مشاورین سایت از طریق تلفن های ذکر شده در سایت هماهنگی های لازم را صورت دهید.