روش های پرداخت در پپا استایل

خرید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

تمامی کاربران محترم سایت پپا استایل می توانند از طریق درگاه اینترنتی این فروشگاه  هزینه ی سفارش خود را هنگام ثبت سفارش پرداخت کنند. پرداخت به عنوان ثبت قطعی در نظر گرفته شده و پس از به خودکار محصول وارد پروسه ی ارسال می شود. بنابراین بعد از واریز مبلغ نیازی به اطلاع رسانی نیست.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث سرعت بخشیدن به عملیات خرید و سفارش کاربران می شود.

روش های پرداخت
راهنمای خرید اینترنتی

کاربران عزیز قادر به واریز مبلغ سفارش خود را از طریق همه ی کارت های بانکی عضو شبکه ی شتاب هستند. در حین پرداخت اینترنتی مشخصاتی که اکنون مورد توجه شما قرار می دهیم ، درخواست شده و شما با وارد کردن آنها موفق به انجام عملیات پرداخت می شوید :

۱ . شماره ی ۱۶ رقمی کارت : این شماره بر روی همه ی کارت های بانکی مدرج است.

۲ . رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : از پیش باید رمز دوم کارت خود را جهت خرید اینترنتی فعال کنید. رمز دوم با رمز مورد استفاده هنگام کار با خود پرداز تفاوت داشته و معمولا غیر فعال است و هنگام صدور کارت به شما ارائه نمی شود. برای فعال کردن آن می توانید به خود پرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه کرده و با انتخاب بخش عملیات رمز ، رمز دوم را دریافت کنید.

۳ . کد CVV2 : نوعی کد امنیتی ۳ یا ۴ رقمی است که در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد و پشت یا روی کارت درج می شود.

۴ . تاریخ انقضاء تاریخ انقضا عموما روی کارت ثبت شده است.

روش های پرداخت
پرداخت وجوه سفارش در محل

به طور کلی توصیه می شود که کاربران جهت سرعت بخشیدن به عملیات خرید از امکان پرداخت اینترنتی استفاده کنند . اما برای افرادی که تمایلی به استفاده از این روش ندارند ، امکان پرداخت در محل تحویل نیز فراهم شده تا افرادی که در تهران و کرج سکونت دارند ، بتوانند هزینه ی سفارش خود را در محل از طریق یکی از شیوه های زیر بپردازند.

۱ . پرداخت با کارت بانکی : تمامی ماموران تحویل سفارش ما دارای کارتخوان سیار هستند و مشتری می تواند در حین تحویل از طریق کارت بانکی (عضو شبکه شتاب) هزینه را پرداخت کند.

۲ . پرداخت نقدی در محل : جهت راحتی مشتریان عزیز امکان پرداخت به صورت نقدی نیز فراهم شده است.

۳ . پرداخت کارت به کارت : در صورتی که کاربر قادر به پرداخت از طروق ذکر شده نباشد ، می تواند مبلغ مربوطه را به شماره کارت های مدرج در سایت کارت به کارت کند. برای عملیات کارت به کارت می توان به خود پرداز و یا کارت به کارت اینترنتی مراجعه کرد.

پرداخت کارت به کارت وجوه سفارش

برای آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فراهم نیست، این امکان فراهم شده است تا ثبت سفارش و تکمیل سفارش خود را از طریق واریز وجوه به حساب و یا شماره کارت مربوط به فروشگاه آنلاین پپااستایل انجام دهند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. در صورت واریز به حساب بانکی نیز می بایست فیش ارسالی برای واحد فروش پپااستایل ارسال شود .

روش های پرداخت